Proac studio 118

Wszyscy melomani, którzy lubią delektować się ulubionymi brzmieniami w domowym zaciszu doskonale wiedzą, że bez solidnych głośników się nie obejdzie. Bardzo ważne jest, aby stały one na wysokim poziomie pod względem jakości wykonania, zastosowanych materiałów, a także parametrów muzycznych. Te ostatnie wydają się najważniejsze, aczkolwiek nie zawsze nabywcy są na tyle zorientowani w temacie, aby wskazać produkty, jakie spełnią ich oczekiwania. Z pewnością słusznym posunięciem będzie postawienie na znakomitych producentów. Innowacje, które owocują jakością Marka PRO AC jest znana osobom, dla których słuchanie muzyki to ważna czynność.

Brytyjski producent od lat zaskakuje licznymi innowacjami, dzięki którym uzyskiwany dźwięk może zachwycać kolejne rzesze audiofilów. Perfekcyjna czystość i balans wszystkich elementów sceny – to wartości, obok których nie da się przejść obojętnie. Jak każdy wytwórca, tak również PRO AC posiada w swoim portfolio rozwiązania flagowe, których nie trzeba bliżej przedstawiać zorientowanym w temacie. Kolumny Studio 118 mają wiele atutów. Zostały wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale, dzięki czemu są w stanie zaskoczyć jakością odtwarzanych tonów – zarówno niskich, jak i wysokich.

W stosunku do poprzednich wersji, producent postawił na zupełnie nowy głośnik niskotonowy, ładowany przez port bass-reflex. Zmieniła się również zwrotnica – widać zatem, że marka z Wysp Brytyjskich nie boi się nowości i chce cały czas rozwijać rekomendowany swoim klientom asortyment. Dla melomana i kinomana Kolumny głośnikowe są naturalnym składnikiem każdego systemu Hi-Fi zorientowanego na odtwarzanie nagrań muzycznych z płyt czy nośników cyfrowych, ale funkcjonują one doskonale nie tylko w takim otoczeniu. Stanowią również cenny składnik kin domowych, jakie dają wielu osobom możliwość cieszenia się wspaniałym brzmieniem ścieżek dźwiękowych bez konieczności wydawania pieniędzy na kinowe bilety. Studio 118 sprawdzą się wybornie również w tym zakresie.